Aktuality

Nábor do střeleckého kroužku - UKONČENO

Ve střeleckém kroužku se máme nově 2 volná místa pro holky nebo kluky, ročník 2013-14. Přihlášky emailem na klub@sskrapotin.cz


Rapotínské slavnosti 2023

Jsme rádi, že jste za námi opět v hojném počtu zavítali na improvizovanou air-softovou střelnici v rámci obecních slavností Obce Rapotín. Někteří i opakovaně , takže Vás to nejspíš hodně bavilo. I když byly největším šlágrem plechovky, nejen děti si doslova vychutnávaly malou střeleckou situaci, kde jste se vypořádali se skupinou banditů a zlým psem Snad jste se i něco dozvěděli o dynamické sportovní střelbě a IPSC nebo LOS – lidová obranná střelba. Příští rok se na Vás budeme opět těšit. Atrakci jsme pro Vás připravili díky finanční podpoře obce.

Fotogalerii z akce naleznete ZDE.


Pohár je v Rapotíně

V sobotu 13.5. se ve Znojmě konal poslední ze střeleckých závodů Českomoravského poháru super-juniorů IPSC. Pro SSK Rapotín znamenal tento závod hned trojí úspěch! Novopečený rapotínský reprezentant ČR v ISPC David Ohnutek ovládl svou střeleckou kategorii SJ16 a vybojoval zlatou medaili.

Dvakrát na pozici vítěze v sobotu vystoupala Sofie Vojtíšková. Poprvé, když zopakovala prvenství v závodě v rámci své kategorie LADY14. Tímto vítězstvím si Sofie pomohla k výsledku, který ji zajistil ještě jeden výstup na nejvyšší stupínek, a to rovnou ten pohárový! Mimo zlaté medaile ze sobotního závodu si tak Sofie domů odvezla i zlatý pohár za celý jarní turnaj.

photo-2023-05-13-11-37-15-2

SSK Rapotín má zastoupení v reprezentaci ČR

Náš mladý talentovaný střelec David Ohnutek se dostal do českého reprezentačního týmu superjuniorů v IPSC! Mimo klubové tréninky tak bude David trénovat i s reprezentací ČR. Pro Rapotín je to za tak krátkou dobu fungování klubu senzační úspěch nejen díky Davidovu talentu, ale i obětavé práci našich trenérů. Jsme tak právem hrdí na úspěchy mladých střelců a přejeme Davidovi jen ty nejlepší výsledky v následujících sportovních výzvách!SSK Rapotín členem ASDS ČR

S velkou radostí můžeme oznámit, že se Sportovně Střelecký Klub Rapotín stal oficiálním členem Asociace Sportovní Dynamické Střelby České Republiky! Na poslední valné hromadě asociace bylo totiž za přítomnosti našeho předsedy Lubomíra Černého schváleno přijetí SSK Rapotín do světa IPSC. Naši členové tak již konečně mohou na IPSC závodech závodit a sbírat hodnocení za náš rapotínský klub. Prezentovat se sportovně jeho jménem ve výsledkových statistikách.


Fotogalerie z kurzů první pomoci při autonehodě 2022

Moc děkujeme všem účastníkům základního i pokročilého kurzu první pomoci při autonehodě za parádní nasazení! Fotogalerie z dopoledního kurzu naleznete na https://www.rajce.net/a18068711 a z odpoledního pokročilého kurzu na adrese https://www.rajce.net/a18068721.


Střelecký kroužek zcela naplněn

Velmi nás těší obrovský zájem o náš dětský střelecký kroužek, bohužel však z kapacitních důvodů musíme vyhlásit stop stav. Až do odvolání další nové žáky nepřijímáme.


Bronzová medaile pro střelecký kroužek

Náš mladý střelec Matěj Kašpar vybojoval bronz na sobotním MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY SUPERJUNIORŮ 2022 V DYNAMICKÉ STŘELBĚ

photo-2022-07-03-10-40-59

Střelecký víceboj 2022

V sobotu 18.6.2022 proběhl první střelecký víceboj družstev složených z dětí ze střeleckého kroužku a jejich rodičů nebo prarodičů. Slečna Simča s maminkou prvním místem potvrdily, že holky prostě umí střílet.

Fotogalerii naleznete ZDE


Kurz první pomoci při autonehodě

Zrušeno z organizačních důvodů! - Nový termín obou kurzů bude oznámen.

Jsme rádi, že Vám opět můžeme nabídnout Kurz první pomoci při autonehodě. V dopoledním termínu nabízíme základní kurz známý z minulých let. Nově jsme pro Vás připravili i pokročilý kurz v odpoledním termínu!

Video z předešlého kurzu naleznete zde
Fotogalerii zde
NUTNÁ REGISTRACE PŘEDEM emailem na klub@sskrapotin.cz.
Občané Rapotína zdarma, ostatní 200Kč/os.
Kapacita kurzu je omezena
Účast střeleckého kroužku na Mezinárodním Mistrosvtví ČR Action AirSoft IPSC

V sobotu 19.3. se vydala výprava dvou trenérů spolu s našimi mladými střelci do Vsetína na Mezinárodní Mistrosvtví ČR Action AirSoft IPSC. Je vidět obrovský posun v dovednostech všech dětí ze střeleckého kroužku a i díky práci našich trenérů můžeme pogratulovat talentované Simoně Galbavé za krásné 4. místo v kategorii LADY! 


Informace k organizaci střeleckého kroužku

1.9.2021

Všichni, kdo se registrovali na střelecký kroužek, jsou zváni na informační schůzku, která se koná ve středu 22.9. od 17h v tělocvičně ZŠ Rapotín.


Střelecký kroužek

Co nám loni nedovolila covidová omezení, chceme letos vynahradit! Od září i díky finanční podpoře Obce Rapotín startuje náš střelecký kroužek. Přijímáme přihlášky zájemců na emailu klub@sskrapotin.cz


Kurz sebeobrany pro ženy

SSK Rapotín ve spolupráci s IKMF Šumperk pořádá SEMINÁŘ SEBEOBRANY PRO ŽENY. Seminář nevyžaduje žádné znalosti Krav Maga nebo jiné zkušenosti se sebeobranou. Nacvičovány budou základní, jednoduché techniky vhodné zejména pro úplné začátečnice.

Více informací zde

PLAKÁT


Video z kurzu první pomoci při autonehodě 2021


Fotogalerie z kurzu první pomoci při autonehodě 2021
ZDE


Kurz první pomoci při autonehodě 2021

5.5.2021
Dne 11.7. pořádáme opět ve spolupráci s KMFC kurz první zdravotnické pomoci při autonehodě. Instruktorem kurzu je Martin Hruška, Dr.h.c. - instruktor první pomoci, člen ČRR.
Obsahem kurzu bude především metodika pomoci při autonehodě a praktický nácvik účastníků při modelových situacích.

NUTNÁ REGISTRACE PŘEDEM NA klub@sskrapotin.cz
Kapacita kurzu je 12 osob
Doba trvání kurzu - cca 4 hodiny
Cena kurzu 200 Kč/os., pro občany Rapotín a a členy SSK Rapotín je účast ZDARMA.

Každý účastník obdrží certifikát absolvování kurzu.
Video z loňského kurzu

Pozvánka


Video z kurzu první pomoci při autonehodě

VIDEO

Děkujeme všem účastníkům za skvělé nasazení a obci Rapotín za podporu. Příští rok je v plánu rozšířit možnosti kurzů. Sledujte aktuality.


Kurz první pomoci při autonehodě

11.08.2020
Dne 19.9. pořádáme ve spolupráci s KMFC kurz první zdravotnické pomoci při autonehodě. Instruktorem kurzu je Martin Hruška, Dr.h.c. - instruktor první pomoci, člen ČRR.
Obsahem kurzu bude především metodika pomoci při autonehodě a praktický nácvik účastníků při modelových situacích.

NUTNÁ REGISTRACE PŘEDEM NA klub@sskrapotin.cz
Kapacita kurzu je 12 osob
Doba trvání kurzu - cca 4 hodiny
Cena kurzu 200 Kč/os.

Každý účastník obdrží certifikát absolvování kurzu.
Video z předchozího kurzu KMFC:
https://www.facebook.com/KMFC1/videos/692836774414645/

Pozvánka


Účast na mezinárodních soutěžích

06.07.2020

Náš předseda zabojoval ve dvou mezinárodních soutěžích v disciplínách USPSA na USPSA OAKLEY Challenge 2020 a v  IPSC na 3.Czech SuperLeague 2020. Videa naleznete ve Fotogalerii.

Videa ze souteží

29.06.2020

Naši členové se postupně účastní souteží poprvé pod křídly SSK Rapotín. Videa a fotky ze souteží naleznete v sekci Fotogalerie.

Nábor členů

05.06.2020

Je nám ctí oznámit, že SSK Rapotín zahajuje nábor členů. Pokud jste příznivci sportovní nebo obranné střelby, je Vám více než 10 let a máte zájem se s námi podílet na organizaci nebo účasti na sportovních nebo vzdělávacích akcích a rozvíjet takto střelecký sport v našem regionu, pak Vás rádi uvítáme ve svých řadách! Zbrojní průkaz není podmínkou.


email: klub@sskrapotin.cz
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky